13 Eylül - Pazar
No menu items!
Ana Sayfa League of Legends CS:GO’nun hile önleme sistemi VALORANT için de uygulanabilir

CS:GO’nun hile önleme sistemi VALORANT için de uygulanabilir

Geliştiriciler CS:GO‘nun hile önleme sistemlerinden olan Owerwatch‘un bir benzerini VALORANT için de kullanmayı düşünüyorlar.

Riot Games‘in yeni gözdesi VALORANT oyuncular tarafından yoğun bir ilgi ile karşılandı. Kapalı beta döneminde olan oyunda daha şimdiden hileye başvuran oyuncular görmek de mümkün. Bunun önüne geçmek isteyen geliştiriciler ise çareyi CS:GO’nun Overwatch adı verilen hile önleme sistemlerinden birinde buldular.

Card

VALORANT’ın hile karşıtı yazılımlarını geliştiren Paul ”Arkhem” Chamberlain oyunun tam çıkışını gerçekleştirmesinden sonra Vanguard yanında bir hile önleme sistemine daha başvurabileceklerini açıkladı. Bir Reddit gönderisi altında bu fikri açıklayan Chamberlain CS:GO’nun uyguladığı sistemi sevdiğinden bahsederek ”buna benzer bir şey inşa etmeyi umuyoruz, ancak bu dereceli sistemin lansmanına kadar hazır olmayacak. Yeniden oynatma sistemini kurana kadar beklememiz gerekecek” ifadelerini kullandı.

CS:GO için kullanılan Overwatch adlı sistemde şüpheli oyuncuların şikayet edildiği maçlar diğer deneyimli ve hile kullanmadığı konusunda güvenilir oyunculara izletiliyor. Bu oyuncular da maçları hile kullanıp kullanılmadığı yönünde değerlendiriyor.


POPÜLER GÖNDERİLER

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak son takım oldu!

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak onuncu takım oldu!

Acı kaybımız

Acı kaybımız.

Dignitas, Road to Rio’da ilk galibiyetini aldı!

İsveçli ekip Dignitas, nihayet şeytanın bacağını kırdı!

PUBG, Google Stadia’daki yerini aldı

PUBG Google Stadia üzerinde yerini aldı.

Son Yorumlar