25 Ekim - Pazar
No menu items!
Ana Sayfa League of Legends Doublelift, TSM’e geri gönüyor!

Doublelift, TSM’e geri gönüyor!

Çoğu espor sever tarafından Kuzey Amerika League of Legends tarihinin en iyi oyuncusu olarak görülen Doublelift, LCS tarihinin en başarılı takımı TSM‘e transfer oldu!

Bir süredir dedikodusu sosyal medyada dolanan yıldız nişancı Doublelift transferi, dün gece TSM’in paylaştığı video ile resmileşmiş oldu. 26 yaşındaki tecrübeli oyuncu, Team Liquid ile kötü bir sezon geçirdikten sonra 2020 Yaz Mevsimi için TSM’in ilk beş kadrosuna transfer edildi.

2018 ve 2019 yıllarında yıldız kadrosu ile Team Liquid LCS sahnesini domine etmeyi başarmıştı. Doublelift, Jensen, CoreJJ, Impact ve Xmithie beşlisi ile başarıdan başarıya koşan takım başarılı sezonların ardından iki sene üst üste toplam dört şampiyonluk yaşadı!

Çoğu Kuzey Amerika takımı gibi başarılı Liquid de global anlamda başarılı olmakta çok zorlandı. MSI 2019‘da finale kalan takım aynı sene Dünya Şampiyonası’nda gruplardan çıkmayı başaramadı. Bunun sonucunda da çözümü, takıma Broxah‘ı dahil etmekte buldular.

2020 Sezonu başında Team Liquid fanlarını çok üzen olaylar oldu. Takım tarihi boyunca en kötü performansını sergiledi ve Broxah, vize problemleri nedeni ile uzun bir süre takıma dahil olmadı.

Takımda yaşanan bunca sorundan sonra Doublelift motivasyonunu kaybettiği gerekçesiyle yedeğe çekildi. Bu durum sadece bir oyuncu değiştirmekten ibaret değildi tabi ki. Çünkü DL, takımın sesi, takım savaşlarındaki lider ve aynı zamanda takımın moralini yukarıda tutmaya çalışan isimdi. Yedeğe çekilmesi ile birlikte takımın oyun içi stratejileri tamamen değişti.

TSM, açıklmasına göre hali hazırda takımda nişancı pozisyonunda bulunan Kasper “Kobbe” Kobberup‘ın Yaz Mevsimi için takım bulmasında oyuncuya yardım edecek. Avrupa’dan bu sezon gelen Kobbe’nin kısa TSM macerası da son oynadıkları FlyQuest serisinden sonra son bulmuş gibi gözüküyor.

Önümüzdeki mevsim Doublelift ile TSM’in neler başaracağını hep beraber göreceğiz!


POPÜLER GÖNDERİLER

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak son takım oldu!

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak onuncu takım oldu!

Acı kaybımız

Acı kaybımız.

Dignitas, Road to Rio’da ilk galibiyetini aldı!

İsveçli ekip Dignitas, nihayet şeytanın bacağını kırdı!

PUBG, Google Stadia’daki yerini aldı

PUBG Google Stadia üzerinde yerini aldı.

Son Yorumlar