25 Ekim - Pazar
No menu items!
Ana Sayfa Fortnite Fortnite oyuncusu Morgausse, VALORANT’a geçiş yapmak için takımı Rogue’dan istifa etti

Fortnite oyuncusu Morgausse, VALORANT’a geçiş yapmak için takımı Rogue’dan istifa etti

Rogue Esports bünyesinde profesyonel Fortnite kariyerini sürdüren Morgausse Valorant sahnesinde yer almak için takımından ayrıldı.

PAX West 2018 organizasyonunda Thomas “72hrs” Mulligan, Timothy “Bizzle” Miller ve Nate Hill gibi önemli Fortnite oyuncularını geride bırakarak zafere ulaşan genç oyuncu artık Fortnite sahnesinde yer almayacağını ve takımı Rogue Esports’tan da ayrıldığını açıkladı. Fortnite’ın en iyi 10’u içerisinde yer almasına yalnızca iki etkinlik kalmış olan oyuncu buna rağmen oyuna karşı heyecanını kaybettiğini ve Valorant sahnesinde şansısını denemek istediğini açıkladı.

Epic Games rekabetçi bir ortam oluşturamadı ve zaman içerisinde oyundan nefret etmemi sağladı. Aylar boyunca denetlenmeyen hatalar, saçma bir nişan alma desteği ve rekabetçi sahnedeki iletişim eksikliği Fortnite‘ın artık rekabetçi olmamasında etkili” ifadelerini kullanan genç oyuncu Valorant hakkındaki görüşlerini ise ”oyunu oynadıktan sonra benzeri görülmemiş bir motivasyon hissi yaşadım” sözleri ile ifade etti.


POPÜLER GÖNDERİLER

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak son takım oldu!

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak onuncu takım oldu!

Acı kaybımız

Acı kaybımız.

Dignitas, Road to Rio’da ilk galibiyetini aldı!

İsveçli ekip Dignitas, nihayet şeytanın bacağını kırdı!

PUBG, Google Stadia’daki yerini aldı

PUBG Google Stadia üzerinde yerini aldı.

Son Yorumlar