25 Ekim - Pazar
No menu items!
Ana Sayfa E-Spor Godzilla e-Sports’tan son bir ayda 3 şampiyonluk!

Godzilla e-Sports’tan son bir ayda 3 şampiyonluk!

2016 yılında kurulan ve uzun zamandır Zula oyununda adından sıkça bahsettiren Godzilla e-Sports geçtiğimiz günlerde gerçekleşen tüm Paycell Tdm turnuvalarının galibi oldu.

Zula’nın #EvdeKal kampanyası ile ilk olarak İninal online turnuvası olarak başlattığı ve daha sonra Paycell ile devam ettirdiği turnuvaların tamamını kazanan Godzilla e-Sports ekibinin hedefi Rekabet Ligi’nden başarı ile ayrılarak Zula Süper Liginde oynamaya hak kazanmak. 2019 da bu hedefine yaklaşan Godzilla e-Sports offline turnuvalarda Dark Passage Cavalries ekibine mağlup olmuş ve ikinci olduktan sonra bir süre espor arenasına geri dönmemişti. Yeni sezonda yeni ekibi ile dönen Godzilla e-Sports tekrardan sınırları zorlayacağına çok emin.

Playerbros’a açıklamada bulunan kulüp kurucusu ve ortağı Muhammed Mustafa Türkmen; “Şimdiye kadar kulübümüz çatısı altında oynayan ekipler hep başarılı oldu veya başka büyük takımlara trasfer oldu, yakın bir zamanda geleceği parlak olan volarant oyunu için de takım çalışmalarımız başladı ve yakında duyurusunu yapacağız. Özellikle Zula takımlarımız başarı noktasında hep iyi oldu finallere kadar hep namağlup geldik ve bunu da sürdürmeye devam edeceğiz. Kulübümüz altında oynayan tüm arkadaşlarıma güvenim sonsuz ve ellerinden geleni yapacaklarını biliyorum.” dedi.

Son iki turnuvada Beşiktaş Esports ve İstanbul Esports gibi büyük kulüplerin akademi takımlarını 2-0 yenerek turnuvalardan fark ile ayrılan Godzilla e-Sports Zula takımı aşağıdaki gibi oluşmakta;

Zula tarafında Akademi takımı da çıkartan Godzilla e-Sports bu noktada yeni ekip arkadaşlarını aramakta. Godzilla e-Sports’un sosyal medya  hesapları şu şekilde;

Facebook: https://facebook.com/gz1esports
Instagram: https://instagram.com/gz1esports

POPÜLER GÖNDERİLER

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak son takım oldu!

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak onuncu takım oldu!

Acı kaybımız

Acı kaybımız.

Dignitas, Road to Rio’da ilk galibiyetini aldı!

İsveçli ekip Dignitas, nihayet şeytanın bacağını kırdı!

PUBG, Google Stadia’daki yerini aldı

PUBG Google Stadia üzerinde yerini aldı.

Son Yorumlar