25 Ekim - Pazar
No menu items!
Ana Sayfa Counter Strike: Global Offensive JUGi’nin sözleşmesi bitti! Yıldız oyuncu teklifleri bekliyor!

JUGi’nin sözleşmesi bitti! Yıldız oyuncu teklifleri bekliyor!

Danimarkalı AWP oyuncusu Jakob “JUGi” Hansen, takımı North ile olan sözleşmesinin sona ermesi ile birlikte serbest kaldı.

23 yaşındaki isim, Mayıs 2019’da dahil olduğu North kadrosunda geçtiğimiz Ocak ayında yedeğe çekilmişti. 8 aylık North macerasına ECS Season 7 Finals ile başlayan ve burada iyi bir izlenim veren JUGi, devamında ise kendinden beklenen patlamayı yapamamış ve bir türlü istediği performansı elde edememişti.

North ile sözleşmesi sona eren ve hiçbir yere transferi gerçekleşmeyen oyuncu, Twitter üzerinden yaptığı açıklamalar ile tekliflere açık olduğunu duyurdu.

 

Eski takımı North’a başarılar dileyen ve teşekkürlerini sunan oyuncu, yeniden en üst seviyede oynamak için oldukça istekli olduğunu belirtti. Kendisini herkese kanıtlamak için yeniden bir şans istediğini dile getiren oyuncu, en çok da bunu kendisine kanıtlamak istediğini söyledi.

Danimarka’nın en üst seviye takımları olan Astralis, Heroic, MAD Lions ve Copenhagen Flames’in yakın zamanda kadrolarını güçlendirdiğini ve transferlerini tamamladığını da hatırlatmakta fayda var. Bu da demek oluyor şu sıralar Danimarkalı bir oyuncu için üst seviye bir takım transferi oldukça güç. Bakalım JUGi, bu zorlu süreçte aradığı şansı yeniden bulabilecek mi?

POPÜLER GÖNDERİLER

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak son takım oldu!

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak onuncu takım oldu!

Acı kaybımız

Acı kaybımız.

Dignitas, Road to Rio’da ilk galibiyetini aldı!

İsveçli ekip Dignitas, nihayet şeytanın bacağını kırdı!

PUBG, Google Stadia’daki yerini aldı

PUBG Google Stadia üzerinde yerini aldı.

Son Yorumlar