20 Ekim - Salı
No menu items!
Ana Sayfa E-Spor Kobbe’den açıklama geldi: TSM’den ayrılmak istememiştim

Kobbe’den açıklama geldi: TSM’den ayrılmak istememiştim

Doublelift geldikten sonra takımdaki yerini kaybeden oyuncu Kobbe, TSM’den ayrılmanın kendi kararı olmadığını yayınında doğruladı.

Yirmi üç yaşındaki saldırı gücü taşıyıcısı, TSM’den ayrılmasıyla ilgili soruları yaptığı yayında cevaplandırdı. Doublelift’in takıma transfer olmasından sonra yeri dolan Kobbe, 2020 Bahar Dönemi için TSM’den ayrılmak istemediğini doğruladı.

Kobbe, yaptığı canlı yayında “Kız arkadaşım yüzünden ayrılmak istememiştim, çılgın bir komplo teorisi bu.” ifadesini kullandı. TSM’den ayrılmasının kendi kararı olmadığını belirten oyuncu, konu etrafındaki tartışmaya böylece bir açıklık getirmiş oldu.

“Hayır beyler, sevgilim yüzünden ayrılmak istememiştim, bu çılgın bir komplo teorisi. Bundan daha önce de bahsetmiştim zaten. Benim kararım değildi zaten, kesinlikle ayrılmak istememiştim.”

Twitch sohbetinde bütün hayatını Amerika’ya taşıdıktan sonra sadece dört ay için bir takımda kalmayacağını söyleyen oyuncu, bir sonraki dönem için kendine yeni bir takım arıyor. Eski takımı TSM,oyuncuya yeni bir takım bulma konusunda kendisine yardım edeceğini açıklamıştı. LCS’te ADC arayan takımın pek de bulunmadığını göz önüne alırsak oyuncunun Avrupa’ya geri dönmesi olası gözüküyor.

POPÜLER GÖNDERİLER

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak son takım oldu!

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak onuncu takım oldu!

Acı kaybımız

Acı kaybımız.

Dignitas, Road to Rio’da ilk galibiyetini aldı!

İsveçli ekip Dignitas, nihayet şeytanın bacağını kırdı!

PUBG, Google Stadia’daki yerini aldı

PUBG Google Stadia üzerinde yerini aldı.

Son Yorumlar