17 Ekim - Cumartesi
No menu items!
Ana Sayfa League of Legends LoL şampiyonu Skarner için beş yıldır yeni kostüm gelmedi

LoL şampiyonu Skarner için beş yıldır yeni kostüm gelmedi

Bard, Pantheon ve Taliyah için yeni kostümler açıklanmışken beş yılın üzerine Skarner için hâlâ bir kostüm getirilmiş değil.

Riot Games, VALORANT’ın çıkışıyla birlikte oyun sektöründe dikkatleri üzerine çeken bir firma. Diğer bir yandan popülaritesi her zaman yüksek olan League of Legends ile de ilgilenmeye devam ediyorlar. Oyuna son olarak Bard, Taliyah ve Pantheon kostümleri gelmesine rağmen çok uzun zamandır kostüm almayan şampiyonlar da var.

Bu şampiyonlardan biri olan Skarner için beş yıldır yeni bir kostüm piyasaya sürülmedi. Oyunun ilk şampiyonlarından biri olan Kristal Öncü’nün çıkış tarihine rağmen az ilgi görmesi oyuncularını üzüyor. Riot Games’in yayınladığı videoda açıkladıklarına bakarsak bu sene fazla ilgi gösterilmeyen şampiyonlara yeni kostümler geleceğini görüyoruz. Riot Games, bu açıklamalara göre davranırsa bu sene en son kostümü 26 Nisan 2015’te gelmiş olan Skarner için yeni bir kostüm bekleyebiliriz.

Oyunda en az bin gündür yeni kostüm almayanların geneline bakıldığında insan olmadıklarını görüyoruz. Bunun sebebi insan olan şampiyonlara kostüm modellemesini yapmanın daha kolay olması olabilir.

İlginizi Çekebilir

POPÜLER GÖNDERİLER

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak son takım oldu!

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak onuncu takım oldu!

Acı kaybımız

Acı kaybımız.

Dignitas, Road to Rio’da ilk galibiyetini aldı!

İsveçli ekip Dignitas, nihayet şeytanın bacağını kırdı!

PUBG, Google Stadia’daki yerini aldı

PUBG Google Stadia üzerinde yerini aldı.

Son Yorumlar