28 Kasım - Cumartesi
No menu items!
Ana Sayfa Overwatch Overwatch Symmetra’nın teleportu için yine değişikliğe gidiyor!

Overwatch Symmetra’nın teleportu için yine değişikliğe gidiyor!

Overwatch Symmetra ile işini henüz tamamlamış gibi görünmüyor. Karakterin Teleport yeteneğinde yeniden bir değişiklik söz konusu olabilir.

Symmetra onu diğer kahramanlardan ayıran en büyük özelliği hiç kuşkusuz Teleport yeteneği. Oyunun çıkışından bu yana zaten irili ufaklı birçok değişiklik geçiren yetenek bir kez de büyük bir düzenleme ile karşılaşmıştı. Ancak bu kadarı da Blizzard için yeterli olmamış olacak ki Symmetra’nın Teleport yeteneği üzerinde bir kez daha değişikliğe gidiliyor.

Overwatch Symmetra

Public Test Region (PTR) sunucusuna eklenmiş olan değişiklik uygun görüldüğü taktirde ana oyun sunucuları üzerinde de yerini alacak. Test sunucusuna eklenen bu değişiklik ile artık Symmetra’nın kurmuş olduğu Teleporter’ları kullanırken yaşanan gecikmeler ortadan kalkıyor. Daha öncesinde ufak bir gecikme ile ışınlanan karakterler artık neredeyse anında Teleporter’ın öteki ucunda olabiliyorlar. Ancak bu durum rakip takıma tepki vermek için zaman bırakmadığından hayranlar tarafından biraz tepki almış durumda. Bakalım değişiklik kalıcı olacak mı?

POPÜLER GÖNDERİLER

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak son takım oldu!

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak onuncu takım oldu!

Acı kaybımız

Acı kaybımız.

Dignitas, Road to Rio’da ilk galibiyetini aldı!

İsveçli ekip Dignitas, nihayet şeytanın bacağını kırdı!

PUBG, Google Stadia’daki yerini aldı

PUBG Google Stadia üzerinde yerini aldı.

Son Yorumlar