25 Ekim - Pazar
No menu items!
Ana Sayfa E-Spor Paycell #Evdekal Haftalık Turnuvası #3 için kayıtlar başladı

Paycell #Evdekal Haftalık Turnuvası #3 için kayıtlar başladı

Üçüncü haftasına yaklaştığımız Paycell #Evdekal Haftalık Turnuvası’nda bu hafta daha heyecanlı geçecek! 128 takımın birbiri ile mücadele edeceği turnuva üçüncü haftası Sabotaj Modu’nda gerçekleşecek.

Bu hafta da, geçtiğimiz iki haftada olduğu gibi 7500 TL ve 2 milyon Zula Altını büyüklüğündeki ödül havuzuna ek olarak haftanın En Değerli Oyuncusu olarak seçilen kişiye MSI GTX 1650 Super Gaming X ekran kartı hediye edilecek.

20 – 22 Nisan tarihleri arasında kayıtların açık olacağı Paycell #Evdekal Haftalık Turnuvası karşılaşmaları 24 Nisan tarihinde başlayacak. Ödül havuzundan en büyük payı 3500 TL ve bir milyon Zula Altını ile birinci ekip alacakken, ikinci takım 2000 TL ve 500 bin Zula Altını, üçüncü takım 1500TL ve 350 bin Zula Altını ve dördüncü ekip ise 500 TL ve 150 bin Zula Altını kazanacak.

Ayrıca belirttiğimiz gibi MVP olan oyuncu MSI GTX 1650 Super Gaming X ekran kartı ekran kartına sahip olacak. Siz de ekibiniz ile bu turnuvaya katılmak isterseniz, buraya tıklayarak daha detaylı bilgiye ve kayıt formuna ulaşabilirsiniz.


POPÜLER GÖNDERİLER

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak son takım oldu!

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak onuncu takım oldu!

Acı kaybımız

Acı kaybımız.

Dignitas, Road to Rio’da ilk galibiyetini aldı!

İsveçli ekip Dignitas, nihayet şeytanın bacağını kırdı!

PUBG, Google Stadia’daki yerini aldı

PUBG Google Stadia üzerinde yerini aldı.

Son Yorumlar