28 Kasım - Cumartesi
No menu items!
Ana Sayfa Dota 2 Puppey, Dota2 oyuncuları için FPL’in büyük planları olduğunu söyledi

Puppey, Dota2 oyuncuları için FPL’in büyük planları olduğunu söyledi

Puppey, Dota2 oyuncuları için FPL’in 2018’den bu zamana kadar olan en büyük planlara sahip olduğunu söyledi. Tecrübeli oyuncu FPL’in daha fazla ciddiye alınması ve genç yeteneklerin bulunması gerektiğine inanıyor.

FACEIT, çeşitli oyunlarda üst düzey oyuncularla oynamak için en iyi rekabetçi oyun platformlarından biridir. En üst seviye CS: GO platformu olarak zaten her yerde biliniyor. CS:GO ve PUBG‘de önemli başarılara ve rekabete imza atmış olan FACEIT, Dota 2 sahnesi için planlarını daha çok artırmaya başlayacak gibi görünüyor. Team Secret’in oyuncusu da bu konu hakkında hayranlarına ve Dota2 oyuncularına müjdeyi verdi.

Dota 2 2014

Team Secret’in Dota2 oyuncusu Puppey FPL’in öne çıkmasında yardımcı oluyor. Tecrübeli oyuncu aynı zamanda, “Genellikle, şirket içi ligler resmi olmayan bir kapalı sezonda her turnuvadan sonra yapılır. Birçok üst düzey oyuncu yeteneklerini keskin tutma şansını elde ederken, lig genellikle birinci kademe sahneye çıkma zirvesindeki oyunculardan oluşur.” ifadelerini kullandı.

Ünlü Dota2 oyuncularıyla daha fazla mücadele ve rekabetçi ortam, profesyonel oyuna sıçrama yapmaya hazır olanları öne çıkarmaya yardımcı olabilir. Hatırlarsınız Nigma’nın MinD_ContRoL gibi önemli oyuncuları başlangıçta şirket içi liglerde keşfedilmişti. Korona virüs yüzünden evde kalınan bu su süreçte daha fazla oyuncu oyunu oynayabilir ve daha fazla genç yetenek keşfedilebilir.


POPÜLER GÖNDERİLER

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak son takım oldu!

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak onuncu takım oldu!

Acı kaybımız

Acı kaybımız.

Dignitas, Road to Rio’da ilk galibiyetini aldı!

İsveçli ekip Dignitas, nihayet şeytanın bacağını kırdı!

PUBG, Google Stadia’daki yerini aldı

PUBG Google Stadia üzerinde yerini aldı.

Son Yorumlar