25 Ekim - Pazar
No menu items!
Ana Sayfa League of Legends SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak son takım oldu!

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak son takım oldu!

SANDBOX Gaming, Seorabeol Gaming karşısında aldıkları galibiyetle adını 2020 LCK Yaz Mevsimi takımları arasına yazdırmayı başardı!

Dün oynanan seride, normal ligi 5-13‘lük skorla dokuzuncu sırada bitiren SANDBOX, Seorabeol’ü 3-0 geçmeyi başardı. Bundan önce oynadıkları terfi serisinde ise çok net bir biçimde Griffin‘i mağlup etmişlerdi.

2020 LCK Bahar Mevsimi‘ne baktığımızda takımın üst koridoru Park “Summit” Woo-tae ve nişancı Moon “Route” Geom-su gayet iyi performans sergiliyordu. Her oyunda ortalamanın üstünde ve beklentileri karşılayarak oynuyorlardı. Takımın dokuzuncu sırada bitirmesinin nedeni ise orman ve orta koridorda yaşanan sorunlar ve seçim yasaklama aşaması idi. Tüm bunlar birleştiğinde SANDBOX, kendini dokuzuncu sıradan yukarıya bir türlü atamadı.

Dün oynanan karşılaşmada ise bir şekilde takımın orta koridoru Yoo “FATE” Su-hyeok, serinin kilit oyuncusuydu. Rakip orta koridora göz açtırmayarak tüm oyunlarda rakibini hem minyon skorunda hem de harita oyunlarında alt etmeyi başardı. Bu da takımına 3-0’lık galibiyeti getirmede önemli bir rol oynadı.

Normal sezonda sıkıntılar yaşayan SANDBOX, kadrosunda bir değişikliğe gitmeyi düşünebilir. Koç ve ormancı pozisyonunda takıma ekleme yapmak isteyebilirler.

LCK Yaz Mevsimi Haziran ayında geri dönecek. Fakat henüz kesin bir gün bilgisi bulunmuyor.

Önceki İçerikAcı kaybımız

POPÜLER GÖNDERİLER

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak son takım oldu!

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak onuncu takım oldu!

Acı kaybımız

Acı kaybımız.

Dignitas, Road to Rio’da ilk galibiyetini aldı!

İsveçli ekip Dignitas, nihayet şeytanın bacağını kırdı!

PUBG, Google Stadia’daki yerini aldı

PUBG Google Stadia üzerinde yerini aldı.

Son Yorumlar