25 Ekim - Pazar
No menu items!
Ana Sayfa E-Spor Son Overwatch MVP’si Sinatraa, VALORANT’a geçiş yaptı

Son Overwatch MVP’si Sinatraa, VALORANT’a geçiş yaptı

Overwatch League’in son MVP’si Sinatraa, profesyonel kariyerini Sentinels takımında Riot Games’in son oyunu VALORANT’ta devam ettirme kararını verdi.

Overwatch League’de 2019’da gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken yetenekli isim Sinatraa, VALORANT’a geçiyor. Başarılı isim, VALORANT’ta Sentinels takımında mücadele edecek.

Sinatraa, Overwatch kariyeri boyunca San Francisco Shock takımında oynayıp Overwatch League’in ikinci sezonunda kendilerine şampiyonluğu kazandırmıştı. Lig yönetimi, son MVP’nin oyundan ayrılmasının ardından kendisinin yeteneğini ve karakterini överek Sinatraa’yı özleyeceklerini belirtti, kendisine başarılar diledi. Yetenekli oyuncunun son takımı da kendisine teşekkür etti.

“Geldi, gördü, fethetti. Teşekkürler Sinatra, gelecekteki işlerinde şans diliyoruz <3”

Sinatraa, Overwatch’tan ayrılmasıyla ilgili bir açıklama yapmayı da ihmal etmedi. Yıldız oyuncu, açıklamasında Overwatch’tan soğuduğunu ve bunun nedenini anlayamadığını belirtti. Her gün oyuna girip dereceli oynamanın veya antrenman yapmanın kendisine zor geldiğini söyledi.

“Oyundaki eğlenceyi öldüren belki de 2-2-2 sınırlamasıydı, belki de banlardı. Emin değilim.”

Kararı vermekte zorlandığını, bir ay süren karar sürecinde stresli ve uykusuz geceler geçirdiğini söyleyen Sinatraa, VALORANT’ta Sentinels takımında kaptan olarak mücadele edecek. Overwatch League’in adeta maskotu olarak görülen ismin VALORANT’ta devam edecek kariyerinde takım arkadaşları SicK, ShahZaM ve Zombs olacak. ShahZaM ve SicK CS:GO’dan geçiş yaparken Zombs takımının kaptanı gibi bir Overwatch oyuncusu.

Oyuncunun Overwatch’u bırakıp Sentinels adı altında VALORANT’a geçiş yapacağı daha resmiyet kazanmadan önce ESPN Esports tarafından açıklanmıştı.

VALORANT’ın espor sahnesi daha oyun tam versiyonuna geçmeden yavaş yavaş oluşmaya başladı. G2 Esports’un da bir VALORANT takımı kuracağı açıklandı. Bilinen espor takımlarından T1 ve NiP de VALORANT sahnesine adımını atmış durumda.

POPÜLER GÖNDERİLER

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak son takım oldu!

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak onuncu takım oldu!

Acı kaybımız

Acı kaybımız.

Dignitas, Road to Rio’da ilk galibiyetini aldı!

İsveçli ekip Dignitas, nihayet şeytanın bacağını kırdı!

PUBG, Google Stadia’daki yerini aldı

PUBG Google Stadia üzerinde yerini aldı.

Son Yorumlar