24 Kasım - Salı
No menu items!
Ana Sayfa Dota 2 T1’ın Dota 2 takım kadrosu tamamen belli oldu!

T1’ın Dota 2 takım kadrosu tamamen belli oldu!

Geçtiğimiz günlerde League of Legends’ın efsane takımı T1‘ın Dota 2’ye de takım çıkaracağı haberini yapmıştık. Şimdi ise takımın 5’lisi tamam gözüküyor.

T1’ın Dota 2 takımı yavaş yavaş netleşmeye başladı. Önümüzdeki Major turnuvanın elemeleri için T1’ın Dota 2 sayfasında şu an 4 oyuncu bulunuyor. Bu oyunculardan biri kariyerine 2005 yılında Warcraft 3 Frozen Throne’daki Dota’yla başlayan ve daha önce Cloud9Team SecretFnatic ve Mineski gibi takımlarda oynamış olan İsveçli oyuncu Johan “PieLieDie” Åström.

Kadroda bulunan diğer PieLieDie ile beraber bir dönem Team Secret’ta da oynamış olan bunun yanında Kore’nin eski takımlarından MVP Phoenix, MVP HOT6ix ve son dönemde J.Storm‘da izlediğimiz emektar Koreli oyuncu Lee “Forev” Sang-don.

Kadrodaki diğer iki oyuncu ise henüz deneme sürecinde olan Christian John “Skadi” Abasolo ve Jae “XemistrY” Hyung Lee.

Takımda 5 numara support pozisyonunda oynayacağı bilinen PieLieDie’ın 4 numara support yardımcısı ise Kim “Febby” Yong-min. Daha önce KaipiMVP PhoenixFnaticImmortals ve Mineski‘de oynamış olan Koreli oyuncu Febby takıma katılan son üye oldu.

Takımın Dota 2 sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz. Bakalım T1’ın Dota 2 takımı da LoL takımı kadar iddialı olabilecek mi?

POPÜLER GÖNDERİLER

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak son takım oldu!

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak onuncu takım oldu!

Acı kaybımız

Acı kaybımız.

Dignitas, Road to Rio’da ilk galibiyetini aldı!

İsveçli ekip Dignitas, nihayet şeytanın bacağını kırdı!

PUBG, Google Stadia’daki yerini aldı

PUBG Google Stadia üzerinde yerini aldı.

Son Yorumlar