26 Mayıs - Salı
No menu items!
Ana Sayfa League of Legends TFT: Galaksiler Şampiyonası başlıyor!

TFT: Galaksiler Şampiyonası başlıyor!

Riot Games, dünya çapında ilk TFT turnuvası olacak olan Teamfight Tactics: Galaksiler Şampiyonası‘nı duyurdu!

2019 Haziran ayında League of Legends‘ın yeni bir oyun modu olarak duyurulan TFT bir “Autochess” oyun modu. Çıktığı günden beridir ciddi anlamda bir oyuncu kitlesine de sahip. Şimdiye kadar Türklerin de iyi başarılar sağladığı turnuvalar düzenlenmişti fakat bu büyüklükte bir turnuva daha önceden düzenlenmedi. Gelin biraz turnuvanın detaylarına göz atalım!

Tüm dünyadan katılımcılarla gerçekleşecek bu turnuvanın 200.000 dolarlık bir ödül havuzu olacak. Turnuvaya katılacak oyuncular özel turnuvalar ve sıralamaları doğrultusunda seçilecek. Bu turnuva gibi dünya çapında turnuvalar da her setin sonunda yapılacak. Bu da demek oluyor ki setlerin arasında bundan sonra çok daha fazla zaman olacak. Riot Games artık zamanını bu oyuna harcayan ve başarılı olan oyuncular için daha ödüllendirici bir vizyona sahip.

 Yeni VALORANT haritası ortaya çıkarıldı!

Turnuvaya toplamda dünyanın her yerinden 16 oyuncu alınacak. Turnuvanın ne zaman yapılacağı ile ilgili kesin bir bilgi henüz bulunmuyor.

tft

TFT Rekabetçi ekosistemini geliştirmek adına da adımlar atacağını söyleyen Riot, şu anda topluluk etkinlikleri üzerinden League of Legends turnuvaları düzenlendiği gibi TFT’nin de turnuvalarının yakın bir zamanda düzenlenebileceğini duyurdu. Bu konuyla alakalı detaylar da yakın zamanda gelecek.

TFT: Galaksiler Dünya Şampiyonası haberin tüm detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

POPÜLER GÖNDERİLER

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak son takım oldu!

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak onuncu takım oldu!

Acı kaybımız

Acı kaybımız.

Dignitas, Road to Rio’da ilk galibiyetini aldı!

İsveçli ekip Dignitas, nihayet şeytanın bacağını kırdı!

PUBG, Google Stadia’daki yerini aldı

PUBG Google Stadia üzerinde yerini aldı.

Son Yorumlar