25 Ekim - Pazar
No menu items!
Ana Sayfa Counter Strike: Global Offensive Turkey5 bugün yeni organizasyonu mu açıklıyor?

Turkey5 bugün yeni organizasyonu mu açıklıyor?

Uzun süredir organizasyon arayışı içerisinde olan Türkiye’nin en çok taraftara sahip CS:GO takımı Turkey5, bu arayışı bugün sonlandırabilir.

Taraftarları heyecanlandıran bu olayın ilk sesleri, iki gün önce oyuncuların yaptığı paylaşımlar ile başladı. Ahmet “paz” Karahoca ve Beyazıt “beyAz” Körpe’nin paylaşımlarına aşağıdaki haberimizde yer vermiştik.

Mavi-beyaz renklerin yer aldığı paylaşımların üzerine ise diğer oyunculardan da dün kırmızı-siyah renk paylaşımları gelmişti.

Adeta bir bilmece!

Bu tarz bilmeceleri ve merak uyandırmayı seven Turkey5 ekibi, bugün yapılan paylaşımlarla da heyecan katsayısını artırdı. İşte koç Canpolat “hardstyle” Yıldıran ve diğer oyuncuların paylaşımları.

 

Bu paylaşımlarla birlikte siyah-beyaz renkleri gören taraftarlar, başta Beşiktaş olmak üzere birçok organizsyon hakkında fikir yürütmeye başladı. Fakat geçtiğimiz günlerde paylaşılan renklere de bakılırsa Turkey5 ekibi, bu akşam açıklanacak olan takım ile herkesi ters köşeye yatıracak gibi.

İlginç geri sayım!

Koç hardstyle’ın Twitter biyografisine eklediği whot5.com bağlantısına tıklayan kişiler, bu akşam saat 21:00’de bitecek olan bir geri sayım ile karşılaşıyor. Bu da tüm paylaşımlar ile birlikte yeni organizasyonun açıklanacağı iddialarını güçlendirir nitelikte. Bakalım Turkey5, akşam 21:00’de neyi açıklayacak?

 


 

POPÜLER GÖNDERİLER

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak son takım oldu!

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak onuncu takım oldu!

Acı kaybımız

Acı kaybımız.

Dignitas, Road to Rio’da ilk galibiyetini aldı!

İsveçli ekip Dignitas, nihayet şeytanın bacağını kırdı!

PUBG, Google Stadia’daki yerini aldı

PUBG Google Stadia üzerinde yerini aldı.

Son Yorumlar