28 Kasım - Cumartesi
No menu items!
Ana Sayfa Dota 2 Universe, Dota 2 espor sahnesine veda ettiğini duyurdu

Universe, Dota 2 espor sahnesine veda ettiğini duyurdu

Son takımı NiP olan efsane oyuncu Saahil “Universe” Arora, Dota 2’de artık profesyonel olarak oynamayacağını takipçilerine duyurdu.

Yakın zamanda son takımı Ninjas in Pyjamas’tan COVID-19’un doğurduğu vize problemleri sonucunda ayrılmak zorunda kalan Universe, yeni bir takım aramak yerine oyunu tamamen bırakma kararı aldı. Hem takımı hem de bütün Dota 2 camiası tarafından iş ahlakıyla ve mizacıyla çok sevilen oyuncu, açıklamasında bir işi ya tam yapıp ya da hiç yapmayacağını belirtti. Saahil “Universe” Arora, veda notunda aşağıdaki ifadeleri kullandı:

“Rekabetçi Dota 2’nin espor sahnesinden emekli olma kararı aldım. Hayatta ne yaparsam yapayım, ya tam yapan ya da hiç yapmayan bir insan olmuşumdur, Dota da bu konuda pek farklı değil. Son on yılda her şeyimi bu oyuna, rekabete verdim ve mükemmel bir deneyim yaşadım. Şimdi farklı şeylerin peşinde koşma ve hayatımda sıradaki şeyin ne olacağını bulma zamanı. Hiç unutamayacağım inanılmaz anılar için hayranlarıma ve eski takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.”

Universe’ün bu kararının ardından camia üzülse de kendisinin eski takım arkadaşları Arora’ya methiyeler düzerek Dota 2 arenasından yolculadılar.


 

POPÜLER GÖNDERİLER

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak son takım oldu!

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak onuncu takım oldu!

Acı kaybımız

Acı kaybımız.

Dignitas, Road to Rio’da ilk galibiyetini aldı!

İsveçli ekip Dignitas, nihayet şeytanın bacağını kırdı!

PUBG, Google Stadia’daki yerini aldı

PUBG Google Stadia üzerinde yerini aldı.

Son Yorumlar