6 Temmuz - Pazartesi
No menu items!
Ana Sayfa League of Legends Valorant ajanı Raze için dengeleme yolda olabilir!

Valorant ajanı Raze için dengeleme yolda olabilir!

Oyunun kapalı betası başladığından bu yana en çok tartışma yaratan Valorant ajanı Raze oldu. Karakter yakın zamanda bir dengeleme alabilir.

Patlayıcılara dayalı yetenekleri ile Raze şüphesiz ki Valorant’ın en tartışmalı karakteri. Çoğu yayıncı, profesyonel ve oyuncu karakterin aşırı güçlü olduğunu ve dengelenmesi gerektiğini düşünüyor. Konu hakkındaki yorumları yakından takip eden geliştiriciler ise Raze için yakın zamanda bir güncelleme yayınlanabileceğini açıkladılar.

IGN ile gerçekleştirdiği bir röportaj sırasında Valorant baş tasarımcısı Trevor Romleski karakter için gelecek güncellemede bir dengelemenin yolda olabileceğini açıkladı. ”Dengeleme hakkında biraz daha az endişeleniyorum çünkü bazı sayıları değiştirerek bunu çözebiliriz ve Raze için doğu dengelemeyi bulabiliriz.Böylece her koşulda seçilmesi neredeyse zorunluymuş gibi bir algıyı da yıkmış oluruz” ifadelerini kullandı.

Valorant ajanı Raze

Gelmesi planlanan dengeleme ile Raze yeteneklerini kolay öldürmeler yapmaktansa takımına alan kontrolünde destek olmak için kullanacak. Elbette ki bu karakterin her yeteneğinin hasarının azaltılacağı anlamına da gelmiyor. Açıklamalara göre el bombası hasarı aynı kalacak ancak rakip oyuncuların Raze’in el bombasından kurtulmak için daha çok zamanları olacak ve el bombasının sesli uyarısı daha anlaşılabilir olacak.


POPÜLER GÖNDERİLER

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak son takım oldu!

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak onuncu takım oldu!

Acı kaybımız

Acı kaybımız.

Dignitas, Road to Rio’da ilk galibiyetini aldı!

İsveçli ekip Dignitas, nihayet şeytanın bacağını kırdı!

PUBG, Google Stadia’daki yerini aldı

PUBG Google Stadia üzerinde yerini aldı.

Son Yorumlar