5 Temmuz - Pazar
No menu items!
Ana Sayfa League of Legends VALORANT geliştiricileri, oyunculara problem çözümü için zaman tanıyor

VALORANT geliştiricileri, oyunculara problem çözümü için zaman tanıyor

VALORANT geliştiricileri, oyunda problem olarak görülen faktörleri hemen güncellemek yerine oyunculara bunun için yeterli zamanı tanıyacağını açıkladı.

Geliştiriciler, paylaşılan yeni geliştirici günlükleri videosunda oyun içinde oynanış gibi konular hakkında konuştu. Geçtiğimiz bölümde oyunun internet altyapısı hakkında konuşulmuştu, bu sefer ise masaya oynanış mekanikleri yatırıldı.

Videoda öncelikle farklı FPS oyunundan gelenlerin VALORANT’ın yavaş kıvamına alışmakta zorlanabilecekleri, oyunun diğer oyunlara kıyasla daha metodik oynanması gerektiği belirtildi. Bununla birlikte yeteneklerin, nişanın ve pozisyonun güzel kullanımının 1v4 gibi inanılmaz sonuçlara yol açabileceği de söylendi. Oyundaki silah kullanımı ve yetenek kullanımı arasındaki denge hakkında da bazı açıklamalar yapıldı. Geliştiriciler, oyundaki ajanların yeteneklerinin tamamen unutulmamasıyla birlikte oyunun FPS olduğunun da unutulmaması gerektiğini söylediler.

VALORANT ajanı Raze için dengeleme yolda olabilir!

Son olarak da oyun hakkında gelen şikayetlerden bahsetti oyunun yapımcıları. Bir karakterin çok güçlü veya aşırı güçsüz olduğuna karar vermeden önce, oyuncuların oyunu tam anlamıyla anlamaları gerektiği belirtildi. VALORANT, piyasaya yeni sürülen bir oyun olduğu için oyuncular çok ani görüşler ortaya sunabiliyorlar, fakat oyuna bir güncelleme gelmeden önce “sorun” olarak bahsedilen şeyin oyunun bütün mekaniklerini, taktiklerini anladıktan sonra çözülüp çözülmediğini anlamak gerekiyor. Oyunun geliştiricileri, bu sebeple büyük bir güncelleme için fazla acele etmiyorlar.

POPÜLER GÖNDERİLER

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak son takım oldu!

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak onuncu takım oldu!

Acı kaybımız

Acı kaybımız.

Dignitas, Road to Rio’da ilk galibiyetini aldı!

İsveçli ekip Dignitas, nihayet şeytanın bacağını kırdı!

PUBG, Google Stadia’daki yerini aldı

PUBG Google Stadia üzerinde yerini aldı.

Son Yorumlar