5 Temmuz - Pazar
No menu items!
Ana Sayfa League of Legends VALORANT için Omen tanıtım videosu yayınlandı

VALORANT için Omen tanıtım videosu yayınlandı

Riot Games’in stratejik FPS oyununun karakter tanıtımları, bu hafta yayınlanan Omen adlı ajanın videosu ile tam gaz devam etmekte.

Kapalı betası birçok oyuncu tarafından oynanmaya devam eden oyun, karakter tanıtımlarına devam ediyor. League of Legends’ın yaratıcısı tarafından piyasaya sürülen VALORANT’ın bu hafta paylaştığı ajan tanıtımının başrolünde ise Omen var. Bu ajan, Overwatch’taki Reaper’a benzetilen ve nereli olduğu bilinmeyen bir ajan. Kendisinin oyun esnasındaki bilinmezliği, görüşü kısıtlayan özellikleri kullanması dikkat çekiyor.

Videoda da ajanın kendine has özelliklerine dikkat çekilmekte. Karakter, önce Spike’a uzak kaldığı için ulti yeteneğini kullanarak alana gidiyor. Sage’in görüşünü engelleyip ardından imhanın yarısını bulutun içinde tamamlayan karakter, içinde bulunduğu buluttan yararlanarak son rakibini de alt ederek rauntu kazanıyor. Böylece iki ışınlanma ve görüş yeteneğini de hatasız kullanan Omen, Sage ve Phoenix’i alt ederek videoyu tamamlıyor.

Geçen hafta yapılan tanıtım videosunda başrol Brimstone idi. Karakterin uzaktan kullanabildiği işlevsel yetenekler oyunculara sunulmuştu.

POPÜLER GÖNDERİLER

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak son takım oldu!

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak onuncu takım oldu!

Acı kaybımız

Acı kaybımız.

Dignitas, Road to Rio’da ilk galibiyetini aldı!

İsveçli ekip Dignitas, nihayet şeytanın bacağını kırdı!

PUBG, Google Stadia’daki yerini aldı

PUBG Google Stadia üzerinde yerini aldı.

Son Yorumlar