10 Temmuz - Cuma
No menu items!
Ana Sayfa League of Legends VALORANT oyuncusu, Phoenix Q’su ile duvar arkası görme hatası keşfetti

VALORANT oyuncusu, Phoenix Q’su ile duvar arkası görme hatası keşfetti

VALORANT popülerleştikçe oyunda suistimal edilebilecek hatalar ortaya çıkmaya devam ediyor. Phoenix Q’sunun oyunda yarattığı ilginç bir sonuç keşfedildi.

Riot Games’in çıkardığı stratejik nişancı oyunu VALORANT, son haftalarda oyuncuların dikkatini çekmekte. Oyunun kapalı betasına erişimi olanlar oyunun birçok özelliğini keşfederken betaya giremeyenler erişim bekliyor. Beta esnasında oyunla ilgili birçok farklı mekanik ve bug oyuncular tarafından bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde Sova’nin Raze ile etkileşimiyle ilgili ilgin. bir mekanik bulunmuştu.

VALORANT – Sova’nın Keşif Oku, Raze’in Bombot’una yapışabiliyor!

Bu sefer de oyunu oynayan biri, Phoenix ajanının Q yeteneğiyle oyunu kırabilecek bir mekanik keşfetti. Haven haritasının orta kısmında duvar arkasını görmenizi sağlayan bu hatadan faydalanmak için yeteneği kullanmak bile gerekmiyor. Elinize yeteneği almanız, hatayı kullanabilmeniz için yeterli.

Phoenix Q bug that lets you see thru wall on Haven mid from r/VALORANT

Haven’da duvarın kenarına geçip parmağınızı şıklattığınız anda çok kısa bir süreliğine haritanın karşısını görebiliyorsunuz. Bu süre içerisinde karşıdaki düşmanların yerini görüp oyununuzu ona göre ayarlayabilirsiniz.

Aynı hata B bomba alanından A’ya bakarken de keşfedildi. Köşedeki kutulara çıkıp parmağınızı şıklatarak duvarın arkasını görebiliyorsunuz.

Hata, 0.47+ yamasında düzeltilmiş değil.

POPÜLER GÖNDERİLER

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak son takım oldu!

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak onuncu takım oldu!

Acı kaybımız

Acı kaybımız.

Dignitas, Road to Rio’da ilk galibiyetini aldı!

İsveçli ekip Dignitas, nihayet şeytanın bacağını kırdı!

PUBG, Google Stadia’daki yerini aldı

PUBG Google Stadia üzerinde yerini aldı.

Son Yorumlar