8 Temmuz - Çarşamba
No menu items!
Ana Sayfa League of Legends VALORANT – Sova’nın Keşif Oku, Raze’in Bombot’una yapışabiliyor!

VALORANT – Sova’nın Keşif Oku, Raze’in Bombot’una yapışabiliyor!

VALORANT kapalı betasında ilerlemeye devam ettikçe oyuncular da karakterlerin etkileşimlerini, farklı mekanikleri yavaşça keşfetmeye devam ediyor.

VALORANT’ta farklı mekanikler keşfedilmeye devam ediliyor. Kapalı betasının çıkışıyla popülaritesini arttırıp oyuncu kitlesini koruyan oyun için birçok kişi tarafından kapalı beta erişimi bekleniyor. Kapalı beta için hesabı olan oyuncular ise VALORANT’ın keyfini sürmeye devam ediyor.

Oyunu oynayan insanlar da hâliyle farklı farklı mekaniklerle karşılaşmaya, oyunun farklı özelliklerini keşfetmeye devam ediyor. Sova oynayan bir oyuncu, ajanın Keşif Oku yeteneğinin Raze’in Bombot’u ile birlikte hareket edebildiğini keşfetti.

Found out randomly that you can attatch Sovas recon bolt to Razes drone from r/VALORANT

Keşif Oku, Bombot’un üzerine atılınca kendisiyle birlikte seyahat ederek sürekli olarak gittiği yerleri tarıyor. Bu mekaniğin keşfi, oyuncuların ilham alıp farklı ajanların yetenekleriyle birçok farklı kombinasyon deneyip belki de çok ilginç sonuçlara varmasına sebep olabilir.

Özelliğin bir hata olup olmadığını veya sürekli çalışıp çalışmayacağını henüz bilmiyoruz. Riot, böyle bir mekaniği yapmak istemediyse ve kendisinin yeni fark ediyorsa kaldırılması an meselesi.

VALORANT oyuncusundan öldükten sonra kazandıran ilginç bir Sova taktiği

POPÜLER GÖNDERİLER

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak son takım oldu!

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak onuncu takım oldu!

Acı kaybımız

Acı kaybımız.

Dignitas, Road to Rio’da ilk galibiyetini aldı!

İsveçli ekip Dignitas, nihayet şeytanın bacağını kırdı!

PUBG, Google Stadia’daki yerini aldı

PUBG Google Stadia üzerinde yerini aldı.

Son Yorumlar