7 Temmuz - Salı
No menu items!
Ana Sayfa League of Legends VALORANT’ın geliştiricileri oyunun mobil ve konsol sürümleri hakkında konuştu

VALORANT’ın geliştiricileri oyunun mobil ve konsol sürümleri hakkında konuştu

Kapalı beta sürecinin başladığı günden bu yana ilgiyle takip edilen VALORANT‘ın geliştiricileri oyunun mobil ve konsol sürümleri hakkında konuştu.

Riot Games‘in yeni FPS oyunu VALORANT kapalı beta sürecinin başlamasından bu yana sahip olduğu liderlik koltuğunu kimselere kaptırmadı. Popüler Twitch yayıncıları ve içerik üreticilerinin sürekli sergilediği oyun hakkında konsol ve mobil oyuncuları da heyecanlı olsalar da oyuna ulaşabilme ihtimalleri konusunda biraz hayal kırıklığına uğramış gibiler.

mobil ve konsol sürümleri

VALORANT geliştiricilerinden Joe Ziegler mobil ve konsol platformları için oyunun akıbeti hakkında konuştu. Oyunu bir noktada bu platformlar için de çıkartmaya açık olduklarını belirten Ziegler bu platformları şu an için keşfetme aşamasında olduklarını söyledi. ”Bu platformları keşfetmeye çalışırken bir yandan da takım olarak PC oyuncularına en iyi deneyimi sunmak için çalışıyoruz” dedi.

Ayrıca oyun tam çıkışını gerçekleştirmeden önce oyuna eklenmesi planlanan iki yeni ajan ve bir yeni harita olduğunu da göz önünde bulundurursak mobil ve konsol oyuncularının geliştiricilerin dikkatlerini bu platformlara tamamen vermeleri için biraz daha beklemesi gerekecek gibi görünüyor.


POPÜLER GÖNDERİLER

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak son takım oldu!

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak onuncu takım oldu!

Acı kaybımız

Acı kaybımız.

Dignitas, Road to Rio’da ilk galibiyetini aldı!

İsveçli ekip Dignitas, nihayet şeytanın bacağını kırdı!

PUBG, Google Stadia’daki yerini aldı

PUBG Google Stadia üzerinde yerini aldı.

Son Yorumlar