10 Temmuz - Cuma
No menu items!
Ana Sayfa League of Legends Valorant’ın kullanıcı arayüzü mermileri engelliyor!

Valorant’ın kullanıcı arayüzü mermileri engelliyor!

Oyunda meydana gelen kritik bir hata sonucunda Valorant’ta silahların üzerinde ortaya çıkan kullanıcı arayüzü mermileri engelliyor!

Kapalı beta sürecinin ikinci haftasının içerisinde olan Valorant‘ta kullanıcılar peşi sıra hatalar keşfetmeye devam ediyorlar. Bu kez bir Reddit kullanıcısı tarafından paylaşılan hatada silahların üzerinde ortaya çıkan kullanıcı arayüzü ekranının mermileri engellediği görülüyor.

BUG: The weapon name UI can stop bullets from r/VALORANT

Mermiler arayüz üzerinde herhangi bir iz de bırakmazken panel üzerinden direkt olarak sekiyor gibi görünüyorlar. Buna rağmen konu başlığı altında yer alan yorumlarda bir kullanıcı bu hatayı test ettiğini ve arayüz üzerinden gelen mermilerin düşmana yine de hasar verdiğini söylüyor. Diğer oyuncular ise hatanın yalnızca videoyu çeken oyuncunun başına geldiğini, sunucuda bulunan diğer oyuncular için durumun böyle olmayacağını savunuyorlar.

Beta sürecinin amacının kullanıcıların oyunu erken test etmeleri ve meydana gelen hataların resmi çıkıştan önce var olduğunu göze alacak olursak Riot Games‘in bu konu hakkında da bir çözüm bulacağını söylemek zor değil.


POPÜLER GÖNDERİLER

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak son takım oldu!

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak onuncu takım oldu!

Acı kaybımız

Acı kaybımız.

Dignitas, Road to Rio’da ilk galibiyetini aldı!

İsveçli ekip Dignitas, nihayet şeytanın bacağını kırdı!

PUBG, Google Stadia’daki yerini aldı

PUBG Google Stadia üzerinde yerini aldı.

Son Yorumlar