4 Temmuz - Cumartesi
No menu items!
Ana Sayfa League of Legends VALORANT’ta Cypher’ın duvarların arkasını görmesini sağlayan bir hata bulundu

VALORANT’ta Cypher’ın duvarların arkasını görmesini sağlayan bir hata bulundu

Valorant’ta oyuncular Cypher’ın Gizli Kamera adlı yeteneğini kullanarak duvar ve zeminin arkasını görmeyi sağlayan bir hata keşfetti.

Gizli Kamera adlı yeteneği ile düşmanların geçiş yollarını tespit edebilen ve takımın stratejisini belirlemesi için oldukça önemli olan Cypher bu yeteneğini haritanın bazı noktalarında kullanarak zemin ve duvarların arkasından da düşmanları gözetleyebiliyor. Bir Reddit kullanıcısı tarafından kaydedilen videoda haritanın ufak bir noktasına kurulan kamera sayesinde oldukça geniş bir alan kontrol edilebiliyor.

I found this camera spot and I think this glitch is game breaking. Seeing enemies is not 100% consistent but you can always see animations and particles of used abilities. from r/VALORANT

VALORANT‘ın henüz kapalı beta aşamasında olduğunu ve bu aşamada bu gibi hatalar ile karşılaşılmasının normal olduğunu hatırlatmakta fayda var. Riot Games muhtemelen yakın zamanda bu gibi sorunların önüne geçeceği bir güncelleme yayınlayacaktır. Ancak o zamana kadar gözünüzün rakip Cypher oyuncularında olmasında fayda var.


POPÜLER GÖNDERİLER

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak son takım oldu!

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak onuncu takım oldu!

Acı kaybımız

Acı kaybımız.

Dignitas, Road to Rio’da ilk galibiyetini aldı!

İsveçli ekip Dignitas, nihayet şeytanın bacağını kırdı!

PUBG, Google Stadia’daki yerini aldı

PUBG Google Stadia üzerinde yerini aldı.

Son Yorumlar