28 Kasım - Cumartesi
No menu items!
Ana Sayfa League of Legends VALORANT’ta hilecilerin hızı Riot Games’i de şaşırtmış

VALORANT’ta hilecilerin hızı Riot Games’i de şaşırtmış

Kapalı beta süreci henüz 7 Nisan tarihinde başlamış olan VALORANT‘ta hilecilerin bu kadar erken ortaya çıkması geliştiricileri de şaşkınlığa uğratmış.

Riot Games‘in hile karşıtı programlarından sorumlu olan isim Paul Chamberlain IGN’e verdiği bir röportaj esnasında oyun içerisinde hilelerin tahminlerinden çok daha erken ortaya çıktığını itiraf etti. Oyunun çıkışından önceki tahmininin ilk hilecilerin beta sürecinin ilk iki haftasından sonra ortaya çıkacağı yönünde olduğunu söyleyen Chamberlain bu durum karşısında tam gaz çalışmaya başlamadan önce yalnızca ilk birkaç günü rahat geçirebildiklerini söyledi.

VALORANT'ta hilecilerin

Oyun içerisinde hilecilerin bir an bile vakit kaybetmeden çalışmaya başladıklarını söyleyen Paul Chamberlain Vanguard sisteminin hilecilere karşı çok önemli bir silah olduğunu ve Vanguard‘ın gerekliliğini de vurguladı. Oyunun popülerliği ve hile geliştiricilerin hızlı davranmalarına karşın hazırlıksız yakalandığını da itiraf eden Chamberlain oyunun resmi çıkışına kadar hız kesmeden çalışacaklarını da bildirdi.


POPÜLER GÖNDERİLER

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak son takım oldu!

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak onuncu takım oldu!

Acı kaybımız

Acı kaybımız.

Dignitas, Road to Rio’da ilk galibiyetini aldı!

İsveçli ekip Dignitas, nihayet şeytanın bacağını kırdı!

PUBG, Google Stadia’daki yerini aldı

PUBG Google Stadia üzerinde yerini aldı.

Son Yorumlar