25 Ekim - Pazar
No menu items!
Ana Sayfa E-Spor VFŞL 2020 Kış Mevsimi’nde playoff heyecanı bugün başlıyor!

VFŞL 2020 Kış Mevsimi’nde playoff heyecanı bugün başlıyor!

VFŞL 2020 Kış Mevsimi playoffları bugün başlıyor. Çeyrek final eşleşmelerinin ilkinde Papara SuperMassive ile Team AURORA karşı karşıya gelecek. Sezona nispeten iyi başlayan fakat takım içi çeşitli problemler yaşayan Papara SuperMassive, destek rolündeki Dumbledoge ile yollarını ayırmış ve bu role Royal Youth’tan ayrılan Japone’yi transfer etmişti. Kadrosuna baktığımızda KMF’nin en büyük adaylarından biri olarak gözüken SUP’un oyun içinde istikrar problemi yaşadığını ve son haftalarda beklenmedik mağlubiyetler aldığını belirtmek gerekiyor.

Öte yandan Team AURORA da lige SUP galibiyetiyle başlamasına rağmen istikrar problemi çeken bir diğer takım olarak öne çıkıyor. Genç ve dinamik kadrosunun kazanma hırsından son haftalarda fazlasıyla yararlanan organizasyon kendisini playoff potasına atmayı başarmıştı.

SUP-AUR mücadelesinde SUP’un favori olduğunu belirtelim. Özellikle Bo5 oynama tecrübesinin öne çıktığı playofflarda SUP bir adım önde olsa da AUR’un nispeten üzerinde daha az baskıyla seriye başlayacak olması avantaja dönüşebilir. Kilit eşleşmenin ise ormanda Stomaged ile Elramir arasında olacağı ise kesin. Geçtiğimiz yılı SUP Akademi takımında geçiren Elramir eski takımına karşı AUR’u sırtlayabilirse takımın Yarı Final geleneğinin bu mevsim de tekrarlanmasını bekleyebiliriz.

Papara SuperMassive-Team AURORA mücadelesi bugün saat 14:00’te oynanacak ve LoLespor’un YouTube kanalından canlı olarak takip edilebilecek:


POPÜLER GÖNDERİLER

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak son takım oldu!

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak onuncu takım oldu!

Acı kaybımız

Acı kaybımız.

Dignitas, Road to Rio’da ilk galibiyetini aldı!

İsveçli ekip Dignitas, nihayet şeytanın bacağını kırdı!

PUBG, Google Stadia’daki yerini aldı

PUBG Google Stadia üzerinde yerini aldı.

Son Yorumlar