25 Ekim - Pazar
No menu items!
Ana Sayfa Zula Zula Süper Lig 5. Sezon Tarihi ve Detayları Belli Oldu

Zula Süper Lig 5. Sezon Tarihi ve Detayları Belli Oldu

Ülkemizde hızlıca yükselen espor oyunlarından olan Zula, 5. Süper Lig sezonu hakkındaki yeni detayları paylaştı. Gün içerisinde sizlerle Lig’deki yeni isim olan Çamlıca Espor’u tanıttığımız Zula Süper Lig 5. Sezon, 18 Ocak 2020 tarihinde başlayacak.

Belirtilene göre geçtiğimiz 4 sezonda toplamda 200 bin Türk Lirası olan ödül havuzu, bu sezon %45’lik bir oranda artış sağlayarak 290 bin Türk Lirası olarak güncellendi.

Bir diğer değişiklik ise turnuva formatına geldi. Daha önceki sezonlarda finallere gitme şansını lig sıralamasındaki ilk dört takım kazanıyorken, artık ilk altı takım finallerde boy gösterecek. Bu altı takımdan ilk ikisi ise direkt olarak yarı finallere geçiş yapacak.

Zula Süper Lig 5. Sezon’da İki Yeni İsim

5. Sezonda yapılan ödül havuzu ve kural seti değişikliği haricinde, lige iki yine isim de katıldı. Ligdeki yeni isimlerden ilki bugün itibari ile ICE Warriors’un yerine dahil olan Çamlıca Espor olurken, ikinci isim ise Türk espor tarihinin en eski ekiplerinden Dark Passage oldu.

18 Ocak 2020 tarihinden itibaren başlayacak olan karşılaşmalar, Cumartesi ve Pazar günleri 14:00, 15:30, 17:00, 18:30, 20:00 saatlerinde gerçekleşecek.

POPÜLER GÖNDERİLER

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak son takım oldu!

SANDBOX Gaming, 2020 LCK Yaz Mevsimi’nde yer alacak onuncu takım oldu!

Acı kaybımız

Acı kaybımız.

Dignitas, Road to Rio’da ilk galibiyetini aldı!

İsveçli ekip Dignitas, nihayet şeytanın bacağını kırdı!

PUBG, Google Stadia’daki yerini aldı

PUBG Google Stadia üzerinde yerini aldı.

Son Yorumlar